Automated Trading

Zbuduj własną Opcje binarne Robot

IQOptions spalił świat Opcje binarne robotów szeroko otwarte. Ich najnowsza innowacja, IQ Robots, jest najnowszym osiągnięciem w zautomatyzowanych handlu opcji binarnych i nowy standard przemysłowy. Funkcja pozwala posiadaczom na żywo i demo konta wybrać z Recenzje w Internecie ogromnej biblioteki tworzone przez użytkowników robotów lub tworzyć własne przy użyciu robota łatwe narzędzie do budowy robota. Najlepsze jest to, że nie trzeba nawet wiedzieć, jak napisać kod programu, wszystko co musisz zrobić, to wykorzystać poręczne narzędzie budowania robotów. Jeśli chcesz handlować używając Ulubione roboty od prawdziwych przedsiębiorców, lub chcesz zautomatyzować swoją strategię, jest to zdecydowanie narzędzie dla Ciebie.

Jaka jest funkcja Opcje IQ Robots

Opcje IQ Robots cechą jest binarny opcje funkcja auto-handlową, która wykracza poza to, co ktoś inny zaoferował do tej pory. Funkcja ta pozwala użytkownikom na tworzenie własnych robotów handlowych, a następnie wykorzystać je do handlu platformy IQOption. te szczegóły Każdy, kto ma dobrze zdefiniowanej strategii za pomocą standardowych wskaźników branżowych można skonfigurować platformę ją zautomatyzować, a następnie zapisać go w pliku, w którym inni mogą go śledzić. Do tej pory istnieje ponad 29.000 robotów już zbudowane i jak Dodatkową atrakcją można wybrać spośród nich, jeśli nie chcesz zbudować własny. Pozwól mi być jasne, to nie jest kopia obrotu, nie jesteś kopiowanie innych przedsiębiorców. To jest zautomatyzowany, handel algorytmiczny z szanowanej broker.

Aby skorzystać z funkcji będzie wymagało konto IQOption, dobra wiadomość jest taka, że można go przetestować, używając konta demo. Gdy jesteś zalogowany, kliknij na zakładkę Robots rozpocząć automatyzację swoje doświadczenia. Pierwszy wybór masz bezpośrednio do strony jest wykorzystanie istniejącego robota lub zbudować własną. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z istniejącego robota będzie można przeglądać katalog i wybrać w oparciu o szereg kryteriów. Obejmują one szereg kopiarek, kwotę zysku w dolarach i procent maksymalnego rozciągnięcia do dołu i autor robota między innymi. Podpowiedź, zwróć uwagę na autorów dobrych robotów i robotów, których lubisz, a następnie śledzić wszelkie nowe roboty piszą patrząc na następny gem.

Jeśli zdecydujesz się napisać własnego robota masz dwie możliwości, należy użyć kreatora lub konstruktora. Kreator jest krok po kroku do stworzenia robotów, które zabierze Cię choć każdy krok na naraz. Konstruktor jest dla przedsiębiorców, którzy są zaznajomieni z systemem i chcą napisać niestandardowych robotów bez kreatora. Na stronie poniżej W obu przypadkach algorytmy są skonfigurowane przy użyciu schemat i prostą funkcję przeciągnij i upuść. Po drodze będzie można wybrać z listy powszechnie stosowanych wskaźników, zmienić ich ustawienia do swojej strategii, ustaw zasady wjazdu i zarządzania ryzykiem. Wskaźniki i analizy obejmują świecznik akcję / cena, RSI, MACD, stochastycznych, średnie ruchome i Bollinger Bands ™, wszystkie z regulacją ustawienia.

narzędzia zarządzania ryzykiem to 4 sposoby kontrolowania ilości pieniędzy do ryzyka na każdym handlu. Tak, jest tam ustawienie Martingale, ale nie polecam http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ go używać. Pozostałe 3 są Percent of Balance (zalecane), reinwestowania zysków (OK), ustalona kwota (OK). Procent saldo będzie użyć zestawu procent salda na każdej transakcji, która jest idealna dla opcji binarnych. Reinwestować zyski daje zmniejszającą wielkość transakcji, ponieważ zyski z każdej transakcji są mniejsze niż kwota handlowej, OK, ale nie najlepszy wybór. Stałą objętość jest OK, ale nie skorzystać z dostosowując wielkość transakcji na koncie, tak, że zmiany ryzyka / zysku w synchronizacji z Twojego salda.

IQOption Robots cechy; Może być to oszustwo?

Istnieje niewielka możliwość, że jest to oszustwo, to przecież funkcja auto-handlu oferowane przez brokera i dlatego podejrzane przez stowarzyszenie. Mając na uwadze powyższe, IQOption okazał się godnym zaufania brokerem, są CySEC uregulowane, tak długo, jak należy zachować ostrożność, to prawdopodobnie nie jest oszustwem. http://www.opcjeonline.com/plus500/ Konkluzja, myślę, że mogę trzymać się z dala od już stworzonych robotów dla bezpieczeństwa i moim osobistym wyborem. Jeśli chodzi o zdolność do budowania mojego własnego robota, który jest dość atrakcyjna i zdecydowanie warta wypróbowania. Nie idź i wysadzić całe handlowym wad w ten sposób, a nie po prostu go włączyć i zapomnieć o nim, ale jeśli masz jakieś zainteresowania w tworzeniu i użyciu zautomatyzowanych strategii jest to miejsce, aby to zrobić.

Kliknij tutaj dla naszego pełnego przeglądu IQOption